21 Kasım 2023, Salı 08:19:36

Corendon Airlines'ta süper indirim haftası başladı

Her yıl milyonlarca turisti en popüler tatil destinasyonlarına taşıyan Corendon Airlines’ta merakla beklenen Süper İndirim Haftası başladı.
  • Herhalde dondurmacı gibi Algida Maraş
  • Kalmadı herhalde
  • Ne bitmez Black Friday, her ay Black Friday. Aman aman kalsin ztn iptal ediliyor ucuslar sonrasinda acenta olarak paramizin pesinden kosuyoruz.
  • Türk topraklarında para kazan Türk çalışan istihdam etme , yabancı personelini istihdam et iyi alıştınız...

Her yıl milyonlarca turisti en popüler tatil destinasyonlarına taşıyan Corendon Airlines’ta merakla beklenen Süper İndirim Haftası başladı.

Havayolu, 27 Kasım 2023 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasındaki seçili uçuşlarda, aynı rezervasyon dahilindeki her 2 yolcudan 1'ine ücretsiz bilet sunuyor. Seyahat severleri mutlu eden kampanya, 26 Kasım 2023 tarihine kadar sürecek.

Avrupa’dan, başta Türkiye olmak üzere en popüler tatil destinasyonlarına; ayrıca Türkiye’nin birçok noktasından Avrupa’ya direkt uçuşlar sunan Corendon Airlines, yılın en büyük kampanyası olan Süper İndirim Haftası’na başladı.

Corendon Airlines, kampanya kapsamında 27 Kasım 2023 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasındaki seçili uçuşlarında, aynı rezervasyon dahilindeki her 2 yolcudan 1'ine ücretsiz bilet sunuyor.
26 Kasım 2023 tarihine kadar sürecek kampanyadan yararlanmak için bir rezervasyonda en az 2 kişinin bulunması gerekiyor; aynı rezervasyondaki her 2 yolcunun 1'inden bilet ücreti alınmıyor.

Kampanyadaki indirimler, net bilet fiyatına uygulanıyor. Hizmet bedeli, ek hizmetler, vergiler ve yakıt harcı indirime dahil edilmiyor. Farklı para birimi seçildiğinde, kur oranı karşılığındaki indirim tutarı fiyata yansıtılıyor.

Avantajlı fiyatlarla uçmak isteyenlere fırsatlar sunan Süper İndirim Haftası ile ilgili detaylı bilgiye, Corendon Airlines’ın web sitesi www.corendonairlines.com üzerinden ulaşılabiliyor.

Corendon Airlines'ta süper indirim haftası başladı

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Para kalmadi ~ 7 ay önce
Herhalde dondurmacı gibi Algida Maraş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Para ~ 7 ay önce
Kalmadı herhalde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Engin F. ~ 7 ay önce
Ne bitmez Black Friday, her ay Black Friday. Aman aman kalsin ztn iptal ediliyor ucuslar sonrasinda acenta olarak paramizin pesinden kosuyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DUS ~ 7 ay önce
Satma o zaman. Sizler çok mu düzenlisiniz. Gerçek olan piyasayı artık Havayolları belirliyor.
Şükür ~ 7 ay önce
Uyandiniz ucmayin bunlar ile
Müdür ~ 7 ay önce
Acentaliginiz bile yok sizin
Fly ~ 7 ay önce
Zorlamı bilet satıyor satma. Başka iptal seferi yapan havayollarınada aynı tepkiyi verin. İşinize nasıl geliyorsa değilmi. Farklı şirketler üzerinden satış yapıp çalışmaya devam.
İstihdam ~ 7 ay önce
Türk topraklarında para kazan Türk çalışan istihdam etme , yabancı personelini istihdam et iyi alıştınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000