03 Mart 2021, Çarşamba 12:23:02

Sunexpress'ten yolcularına 'korona garanti paketi'

Bilet tarifelerinde yaptığı değişikliklerle pandemi döneminde beklenmedik nedenlerle seyahatlerini ertelemek isteyen misafirlerine esneklik sağlayan SunExpress, “Korona Garanti Paketi”ni kullanıma sunduğunu açıkladı.
  • Sadece uçuş ekibinden maaş kesip eşitlikten bahseden şirket. Uçuş ekibi dışında %67 maaş verip uçuş ekibinin sözleşmelerini yenileyip yarım maaş üstü %50 kısa çalışma veren yani4te 1 maaşa düşüren ancak kendi maaşlarına dokunmayan bir yönetimin olduğu ve aidiyetten bahseden bir şirket. Komik ama gerçek. Siz pardonda uçuş yoksa bu maaşla ne iş yapıyorsunuz şirkette karşınızda enayi mi var. Bu bedel bir şekilde ödenir. Bu pilot yönetimiyle biraz uzun sürer ama gene de ödetilir.
  • Bir zamanlar atlas vardı simdide SunExpress eyvallah sağlam sirket arkasında Lufthansa var sisssssttt sakin olun SunExpress burda

Bilet tarifelerinde yaptığı değişikliklerle pandemi döneminde beklenmedik nedenlerle seyahatlerini ertelemek isteyen misafirlerine esneklik sağlayan SunExpress, “Korona Garanti Paketi”ni kullanıma sunduğunu açıkladı.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, SunFlex uygulaması ile yolcularına, rezervasyon yaparken tercih ettikleri tarifeler doğrultusunda uçuşlarından belirli bir süre öncesine kadar ücretsiz rezervasyon değişikliği yapma imkanı tanıyor. SunExpress, 31 Mart’a kadar devam edecek kış sezonunda, SunClassic tarifesi üzerinden rezervasyon yapan misafirlerine özel olarak kalkıştan 15 gün öncesine kadar ücretsiz değişiklik avantajı sağladığını açıkladı.

Yolcularına kendilerinin veya uçuşta olmasalar bile birinci derece akrabalarının Kovid-19 virüsüne yakalanması halinde, ‘Korona Garanti Paketi’ ile ücretsiz yeniden rezervasyon ve bilet iptal hakkı tanıdığını duyan şirket tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Dış hatlarda 3 Euro’dan ve iç hatlarda 7 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan ‘Korona Garanti Paketi’ kapsamında SunExpress misafirleri, uçuş tarihinden 10 gün sonrasına kadar geriye dönük olarak gerekli kanıtları içeren belgeleri sunmaları durumunda yeniden rezervasyon veya bilet iadesi hizmetinden yararlanabiliyor. Almanya ile Türkiye arasında hava köprüsü konumunda olarak, Türkiye veya Almanya tarafından diğer bir ülke için seyahat uyarısı yayınlanması halinde ise, hali hazırda rezervasyonu olan ve Korona Garanti Paketi’ni alan yolcularına da biletlerinde ücretsiz değişiklik ve iptal hakkı sunuyoruz” denildi.

Sunexpress'ten yolcularına 'korona garanti paketi'

Yorumlar

Rookie ~ 3 yıl önce
Sadece uçuş ekibinden maaş kesip eşitlikten bahseden şirket. Uçuş ekibi dışında %67 maaş verip uçuş ekibinin sözleşmelerini yenileyip yarım maaş üstü %50 kısa çalışma veren yani4te 1 maaşa düşüren ancak kendi maaşlarına dokunmayan bir yönetimin olduğu ve aidiyetten bahseden bir şirket. Komik ama gerçek. Siz pardonda uçuş yoksa bu maaşla ne iş yapıyorsunuz şirkette karşınızda enayi mi var. Bu bedel bir şekilde ödenir. Bu pilot yönetimiyle biraz uzun sürer ama gene de ödetilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KCÖ ~ 3 yıl önce
Martta da bitiyor,KCÖ ne olcak halimiz büyük bir soru isareti...Ben hic iyi görmuyorum sonumuzu,THY bile kiyim yapmaya hazirlanirken.Yaz sezonuda daha kötü gececek gibi.ama olsun zonguldak a ucmaya basladik , o bizi kurtarir-
Narita ~ 3 yıl önce
Bir zamanlar atlas vardı simdide SunExpress eyvallah sağlam sirket arkasında Lufthansa var sisssssttt sakin olun SunExpress burda

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000