27 Nisan 2024, Cumartesi 12:40:35

TAV Havalimanları ve TAV Technologies’e “En İyi İşveren” Ödülü

TAV Havalimanları ve TAV Technologies kurum kültürü ve çalışan deneyimi üzerine çalışmalar yürüten araştırma kurumu Great Place To Work Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye’nin en iyi işveren markaları arasında yer aldı.
  • ALIN ARTIK ŞU İST.HAVALİMANINI DA GÖRSÜN MİLLET HAVALİMANLARI NASIL İŞLETİLİRMİŞ. AYT-BJV-ADB-GZP Örneği gibi....... ve diğer Yurtdışı Limanlar !!!!!
  • Alt şirketlerinede yapsalar ya bu anketi. Havaş geçen sene yaptı, rezil olmuş duyduk. bu yıl anket yapıcak yüzü bile kalmadı yapamadılar utanctan. İş bulan arkasına bakmadan kaciyor.
  • Havaş'ta çalışıyorum kız arkadaşım TAV'da çalışıyor okul arası için girdi 3 4 ay çalışacak maaşlarımız aynı!! Bu firma mı en iyi işveren? Bu sene %39 zam aldım bu firma mı iyi işveren? Maaşım her sene düşerken TAV her sene yeni bi rekor açıklıyor bu mu iyi işveren? İnsanların çaresizliğini kullanan firmaların sonu batmaktır. Fransa'yı kazandıracağım diye bizi rezil ettiler bunlar mı iyi işveren? Fransa'da piyasaya göre bu düzeyde maaş verebiliyor muymuş bunlar mı iyi işveren? hangi çalışan bu konuda söz bildirmiş şirket içi anket sonuçları içler acısıydı o iş noldu? Rezalet işverensiniz içerden bilgi aktarayım size böyle ödülle filan olsaydı keşke. Tazminatlarımızı istedik çıkalım dedik yok dediniz verin bakalım adam kalacak mı tazmınat olmasa bu mu iyi işveren?
  • Biz farklı yerde çalışıyoruz heralde

TAV Havalimanları ve TAV Technologies kurum kültürü ve çalışan deneyimi üzerine çalışmalar yürüten araştırma kurumu Great Place To Work Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye’nin en iyi işveren markaları arasında yer aldı.

Havalimanı işletmeciliğinde Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları, havacılık bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren iştiraki TAV Technologies ile birlikte  Great Place To Work’ün açıkladığı Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2024 listesinde yer aldı. Çalışanlara yönelik anket ve değerlendirmelere göre belirlenen ödüller The Grand Tarabya’da  dün (25 Nisan) gerçekleştirilen törenle sahiplerine teslim edildi.

TAV Havalimanları İnsan Kaynakları Grup Başkanı Hakan Öker, “TAV Havalimanları olarak tüm dünyada her gün on binlerce yolcuya en iyi seyahat deneyimini sunmak üzere çalışıyoruz. Bugün 8 ülkede işlettiğimiz 15 havalimanının yanı sıra servis şirketlerimizle birlikte 33 ülkede 110 havalimanında ayak izimiz bulunuyor. Havalimanı deneyiminin her aşamasında faaliyet gösteren 39 binden fazla çalışanımız, başarımızın en önemli bileşenlerinden biri. Onların değerlendirmesiyle belirlenen bu ödülü bir kez daha almaktan dolayı oldukça mutluyuz. Çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak, kurumsal değerlerimizin rehberliğinde çalışan memnuniyetine yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz”, dedi.

TAV Technologies İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özkan Sav, “En iyi İşverenlerden biri olduğumuzun tescillenmesi bizleri çok mutlu etti. Çalışma arkadaşlarımızın gelişimini ön planda tutan, katılımcı yönetim anlayışının yerleştiği ve iletişim kapılarının açık olduğu bir şirket kültürü yaratmak her zaman önceliklerimiz arasında yer aldı. Çalışanlarımızın düşüncelerini serbestçe ifade edebildikleri, karar süreçlerine katılabildikleri ve iş yaparken güven içinde oldukları bir atmosfer oluşturmak için her yıl yeni yaklaşımlar geliştiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın gelişimine büyük bir önem atfediyoruz ve olumlu bir çalışan deneyimini oluşturmak için yoğun bir çaba harcıyoruz. Çalışanlarımızın memnuniyeti ve ilerlemesi odaklı yaklaşımlarımızı sürdürerek, farklı uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz”,  dedi.

Türkiye’nin En İyi İşverenler Listesi, Great Place To Work tarafından çalışan deneyimlerine yönelik gerçekleştirilen analizlere dahil olarak Great Place To Work Sertifikası almaya hak kazanan yerel ve uluslararası organizasyonların performanslarının değerlendirilmesiyle oluşturuluyor.

TAV Havalimanları ve TAV Technologies’e “En İyi İşveren” Ödülü

Yorumlar

ÇLŞ ~ 3 ay önce
ALIN ARTIK ŞU İST.HAVALİMANINI DA GÖRSÜN MİLLET HAVALİMANLARI NASIL İŞLETİLİRMİŞ. AYT-BJV-ADB-GZP Örneği gibi....... ve diğer Yurtdışı Limanlar !!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alt şirketler ~ 3 ay önce
Alt şirketlerinede yapsalar ya bu anketi. Havaş geçen sene yaptı, rezil olmuş duyduk. bu yıl anket yapıcak yüzü bile kalmadı yapamadılar utanctan. İş bulan arkasına bakmadan kaciyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YHM ~ 3 ay önce
Havaş'ta çalışıyorum kız arkadaşım TAV'da çalışıyor okul arası için girdi 3 4 ay çalışacak maaşlarımız aynı!! Bu firma mı en iyi işveren? Bu sene %39 zam aldım bu firma mı iyi işveren? Maaşım her sene düşerken TAV her sene yeni bi rekor açıklıyor bu mu iyi işveren? İnsanların çaresizliğini kullanan firmaların sonu batmaktır. Fransa'yı kazandıracağım diye bizi rezil ettiler bunlar mı iyi işveren? Fransa'da piyasaya göre bu düzeyde maaş verebiliyor muymuş bunlar mı iyi işveren? hangi çalışan bu konuda söz bildirmiş şirket içi anket sonuçları içler acısıydı o iş noldu? Rezalet işverensiniz içerden bilgi aktarayım size böyle ödülle filan olsaydı keşke. Tazminatlarımızı istedik çıkalım dedik yok dediniz verin bakalım adam kalacak mı tazmınat olmasa bu mu iyi işveren?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şakamısınız? ~ 3 ay önce
Biz farklı yerde çalışıyoruz heralde

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000