15 Şubat 2011, Salı 15:10:51

THY 75'İNCİ KATA TAŞINDI

Türk Hava Yolları (THY), dünyanın en ünlü ofis binalarından biri olarak kabul edilen Empire State Building'de kendine ofis tuttu.
  • Oraya tabela da asarlar şimdi. Bu olayla da hem reklam olur hem tarihe geçeriz. Alın size reklamın kralı. İyisi kötüsü olmaz ya, o bakımdan.
  • Herşeyde kar amacı gütmeyin. Bazı icraatler prestij ve reklam amaçlıdır...Dünyada 180 ülkenin olduğu ve yüzbinler belki milyonlarca işyeri varken bir Türk firmasının dünyanın en meshur binasında ofis tutması elbette yabana atılacak bir durum değildir ! THY nin Barcelona ve Manchester United e sponsor olması elbette futbolcuların kara kaşı kara gözü çin değildir... Marka olmak yolunda hızla ilerlerken bu tür reklam giderlerine başvurmalısınız... Badem bıyıklı da deseniz, takunyalı, terlikli de deseniz sizin hayal edemeyeceğiniz bir durum bu ! Aynı binada varmı başka Türk kökenli havayolu firması veya türk kökenli başka bir firma ? Bırakın ordan ofis tutmayı Türkiye' den Abd ye uçan başka türk firması varmı :)) ??? REKLAM GİDERLERİ BUNLAR
  • Türk Havayolları mı? Amerikan Havayolları mı? çok şekilde yorumlanabilir.... 75.katta olmak övünülecek bir meziyet değil.
  • arkadaşa aynen katılıyorum..ne işin var 75. katta??? tut 5. cadde de güzel bir ofis ,gelen geçen görsün desin aaa Turkısh Airlines!!! 75.katta seni kim görür kim duyar?? sırf laf olsun,desinler diye yapılmış saçma bir iş...Halka 75.katta tanıtımı nasıl yapacaklar çok merak ediyorum...Gelen geçen de diyecek ki ya burda 75.katta Turkish Airlines varmış çıkıp bi görelim..Emin olun öyle yaparlar hele Amerikalılar...Thy yine laf olsun torba dolsun diye bir iş yapmış herzamanki gibi..Bu işin altında da New York müdürü İhsan efendi vardır o atmıştır ortaya bu projeyi bademlere efendim empire da yer tutarsak çok havamız olur millet düşer bayılır vs vs bademler de kanmıştır Empire ismini duyunca paralar saçılmıştır..Hey gidi hey...
  • Her hangi bir Türk Şirketinin eskiden uzaktan izlediği bir binaya şimdi bir Türk şirketinin burada hizmet verecek olması binadaki diğer uluslararsı firmaların THY'yi daha yakın takip edecek olması ve THYnin burada yer almasından dolayı gurur duydum. Alitali THY'den daha iyi bir havayolu oldgundan yada cok zengin bir havayolu oldugundan değil tamamıyla kurtlar sofrasında dimdik durabilmek için orada hizmet veriyor.Hayırlı olur inşallah THY'ye.
  • YAHU BU ÜLKEDE NE KADAR ÇOK VATAN HAİNİ VARMIŞTA HABERİMİZ YOKMUŞ.??? MİLLET SOKAKLARDA AÇLIKLA BOĞUŞUYOR DEVLETİN DIŞ İŞLERİ BAŞKANI LOJMANINI BEĞENMİYOR KENDİNE 45 BİN TL YE AYLIK VİLLA TUTUYOR -KORUMASINA 8 BIN TL YE .....ULEN BI VOLKAN PATLASA THY 20 GUN UÇUŞ YAPAMASA BU ÇARPIK BUYUME ILE 3 GUNDE DOMINO TASI GIBI YIKILACAKKEN SIZIN NEYINIZE EMPIRE STATE DE OFIS....YAZIK VERGILERIMIZE... (bu arada bu ay araç vergimi ödeyemedim)
  • İnşaatına 17 Mart 1930 yılında başlanan Empire State binası 1Mayıs 1931 de açıldı. Bina diğer gökdelenlerin aksine 60.000 ton çelik ve taşdan oluşur. Toplam yüksekliği 443,2 metre olan bina Dünya Ticaret Merkezi nin yıkılmasından sonra New York un en yüksen binası ünvanını geri aldı. Toplam 103 kattan oluşur... BÖYLESİNE BİR BİNADA THY NIN OFİSİ OLMASI BÜYÜK PRESTİJ... MARKA OLMANIN BÜYÜKLÜĞÜDÜR !
  • thy'nin doluluk oranının düştüğü doğru; zarar açıklayacağı yanlış. %29 büyüyen 10'larca yeni hat açan bir havayolunda bunlar çok normal zaten.
  • Yahu anlatamiyoruz. THY nin 75. katta isi ne? Eger "globally yours" isen inersin asagiya, paran yeterse giris katinda besinci caddede veya Madison caddesinde ofis acarsin, vitrinine yeni business ve comfort class koltuklarini koyarsin, buyuk 777 maketini koyarsin, guler yuzlu birkac insan koyarsin. Gunde onunden yuzbinlerce kisi gecer. 75. katta ofis degil, butun 75. kati tutsan ne farkeder. seni orada kim gorur? 10 seneden beri sehir disindaki ofisle islerini yurutuyorlardi, simdi neden sehre inmeye karar vermisler?
  • Allah tan yeni ofisin kirası benim vergimden çıkıyor diyen çıkmadı.buna da şükür. yeni ofis hayırlı uğurlu olsun,bol kazançlar getirsin.(çekememezlik gibi algılanmasın lütfen) Allah diğer havayollarımıza da nasip etsin.hepsinin gönlümüzde yeri var.her birine karalama mesajları atmayalım.herşey zamanla düzelir

New York Observer gazetesinin emlak sayfalarında yer alan haberde “New York uçuşlarını artıran şirketin, şehrin en ünlü gökdelenine konması şaşırtıcı değil” ifadesine yer verildi.

THY, New York ve İstanbul arasındaki uçuşlarını yüzde 30 oranında artırdıktan birkaç ay sonra, Empire State Building’in 75’inci katında, 550 metrekarelik bir ofis kiraladı.

THY, bu şekilde aynı binadaki Air China ve Lufthansa gibi rakipleriyle de komşu oldu. 

Toplamda 142 uçaklık filoya sahip olan THY, Westbury’deki ofisinden yeni yerine bu ay içinde taşınacak. 

ABD’li emlak şirketi W&H Properties’den Fred Posniak, “Uluslararası havayolu şirketlerinin Empire State Building’de yer alması gayet mantıklı bir hareket. Uluslararası kitlelere ulaşmaya çalışıyorlar ve bu kitle dünyanın en ünlü ofis binasıyla örtüşüyor” dedi.

Son yıllarda, 550 milyon dolar maliyetine neden olan bir yenileme sürecinden geçen binanın diğer kiracıları arasında İnsan Hakları İzleme Örgütü, İtalyan havayolu şirketi Alitalia da yer alıyor. (Hürriyet)
 

THY 75'İNCİ KATA TAŞINDI

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 13 yıl önce
Oraya tabela da asarlar şimdi. Bu olayla da hem reklam olur hem tarihe geçeriz. Alın size reklamın kralı. İyisi kötüsü olmaz ya, o bakımdan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Herşeyde kar amacı gütmeyin. Bazı icraatler prestij ve reklam amaçlıdır...Dünyada 180 ülkenin olduğu ve yüzbinler belki milyonlarca işyeri varken bir Türk firmasının dünyanın en meshur binasında ofis tutması elbette yabana atılacak bir durum değildir ! THY nin Barcelona ve Manchester United e sponsor olması elbette futbolcuların kara kaşı kara gözü çin değildir... Marka olmak yolunda hızla ilerlerken bu tür reklam giderlerine başvurmalısınız... Badem bıyıklı da deseniz, takunyalı, terlikli de deseniz sizin hayal edemeyeceğiniz bir durum bu ! Aynı binada varmı başka Türk kökenli havayolu firması veya türk kökenli başka bir firma ? Bırakın ordan ofis tutmayı Türkiye' den Abd ye uçan başka türk firması varmı :)) ??? REKLAM GİDERLERİ BUNLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Türk Havayolları mı? Amerikan Havayolları mı? çok şekilde yorumlanabilir.... 75.katta olmak övünülecek bir meziyet değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
arkadaşa aynen katılıyorum..ne işin var 75. katta??? tut 5. cadde de güzel bir ofis ,gelen geçen görsün desin aaa Turkısh Airlines!!! 75.katta seni kim görür kim duyar?? sırf laf olsun,desinler diye yapılmış saçma bir iş...Halka 75.katta tanıtımı nasıl yapacaklar çok merak ediyorum...Gelen geçen de diyecek ki ya burda 75.katta Turkish Airlines varmış çıkıp bi görelim..Emin olun öyle yaparlar hele Amerikalılar...Thy yine laf olsun torba dolsun diye bir iş yapmış herzamanki gibi..Bu işin altında da New York müdürü İhsan efendi vardır o atmıştır ortaya bu projeyi bademlere efendim empire da yer tutarsak çok havamız olur millet düşer bayılır vs vs bademler de kanmıştır Empire ismini duyunca paralar saçılmıştır..Hey gidi hey...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Her hangi bir Türk Şirketinin eskiden uzaktan izlediği bir binaya şimdi bir Türk şirketinin burada hizmet verecek olması binadaki diğer uluslararsı firmaların THY'yi daha yakın takip edecek olması ve THYnin burada yer almasından dolayı gurur duydum. Alitali THY'den daha iyi bir havayolu oldgundan yada cok zengin bir havayolu oldugundan değil tamamıyla kurtlar sofrasında dimdik durabilmek için orada hizmet veriyor.Hayırlı olur inşallah THY'ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
YAHU BU ÜLKEDE NE KADAR ÇOK VATAN HAİNİ VARMIŞTA HABERİMİZ YOKMUŞ.??? MİLLET SOKAKLARDA AÇLIKLA BOĞUŞUYOR DEVLETİN DIŞ İŞLERİ BAŞKANI LOJMANINI BEĞENMİYOR KENDİNE 45 BİN TL YE AYLIK VİLLA TUTUYOR -KORUMASINA 8 BIN TL YE .....ULEN BI VOLKAN PATLASA THY 20 GUN UÇUŞ YAPAMASA BU ÇARPIK BUYUME ILE 3 GUNDE DOMINO TASI GIBI YIKILACAKKEN SIZIN NEYINIZE EMPIRE STATE DE OFIS....YAZIK VERGILERIMIZE... (bu arada bu ay araç vergimi ödeyemedim)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
İnşaatına 17 Mart 1930 yılında başlanan Empire State binası 1Mayıs 1931 de açıldı. Bina diğer gökdelenlerin aksine 60.000 ton çelik ve taşdan oluşur. Toplam yüksekliği 443,2 metre olan bina Dünya Ticaret Merkezi nin yıkılmasından sonra New York un en yüksen binası ünvanını geri aldı. Toplam 103 kattan oluşur... BÖYLESİNE BİR BİNADA THY NIN OFİSİ OLMASI BÜYÜK PRESTİJ... MARKA OLMANIN BÜYÜKLÜĞÜDÜR !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
thy'nin doluluk oranının düştüğü doğru; zarar açıklayacağı yanlış. %29 büyüyen 10'larca yeni hat açan bir havayolunda bunlar çok normal zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yahu anlatamiyoruz. THY nin 75. katta isi ne? Eger "globally yours" isen inersin asagiya, paran yeterse giris katinda besinci caddede veya Madison caddesinde ofis acarsin, vitrinine yeni business ve comfort class koltuklarini koyarsin, buyuk 777 maketini koyarsin, guler yuzlu birkac insan koyarsin. Gunde onunden yuzbinlerce kisi gecer. 75. katta ofis degil, butun 75. kati tutsan ne farkeder. seni orada kim gorur? 10 seneden beri sehir disindaki ofisle islerini yurutuyorlardi, simdi neden sehre inmeye karar vermisler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Allah tan yeni ofisin kirası benim vergimden çıkıyor diyen çıkmadı.buna da şükür. yeni ofis hayırlı uğurlu olsun,bol kazançlar getirsin.(çekememezlik gibi algılanmasın lütfen) Allah diğer havayollarımıza da nasip etsin.hepsinin gönlümüzde yeri var.her birine karalama mesajları atmayalım.herşey zamanla düzelir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000