08 Mart 2011, Salı 16:05:50

THY TEKNİK ÇALIŞANLARI ALKIŞLARLA KARŞILADI

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Hava Yolları, Turkish Do&Co ve THY Teknik Hangarlarını ziyaret etti.
  • Kardeşim yazıda düzgün bir kelime mi var ? Bir oku allah aşkına. Ne yazdığı belli değil. Herhalde arapça... Hata yaptık özür dilerim yazın bari.
  • buyur burdan yak.. yazimda kangi kelime acaba arapca? cok yazik.. bu Türkiyenin haline .. yazik yazik .. arapca ve türkce bilmiyor , aklinca yorum yaziyor
  • Badem Türkçesi bu. Arapçayla karışık :)
  • Okuma yazma bilmiyorsan-- bu senin problemin .. EGITIM sart
  • Sayın Cumhurbaşkanımız ziyaretimize gelmiş, daha hala çalıştığı şirketin büyüklüğünü anlamayan arkasında başka şeylere bakan at gözlüklü arkadaşlar var aramızda. 2002 yılındaki enflasyon oranıyla aldığınız parayla şuandaki enflasyon oranıyla aldığınız paraya bakın ilkönce. yediğiniz kaba ....mayın. beğenmiyorsan istifa edip çekip gideceksin kardeşim ...
  • Ya arkadaşlar şu aşağıdaki yazıyı anlayan var mı ? Bademler böyle mi yazar ?
  • Egitim sart.. ALAH sana yine akil versin.. kuduran kim belli oluyor.. sen en kisa yoldan Israil `e git .. orada rahat dersin-- senin gibi ecdanina zit inat kör olan bir sahistan ne beklernir.. Dinden haberin yok.. bari ögren .. bilmemek degill ögrenmemek ayip.. pES.. halen sana EGTIM fazlasindan Sart ..
  • 4. resimdeki top sakallıyı görmeyen başörtüsüne takılan kişilersiniz. Bu ülke bıyığa sakala karışmasın artık. Sizin istediğiniz bu insanlara küpeyle sakalla bıyıkla uğraşsın. İlk cümlem sizi sevindirmiştir kesinlikle istediğiniz polemik malzemesini veriyorum çiğneyin durun. Bu ülke insanların dış görünüşüyle ne zaman uğraşmayı bırakırsa o zaman gerçek siyaset gerçek demokrasi ortaya çıkacaktır. Bu mesaja Avrupa da Amerika da veya bu yerlerden daha gelişmiş yerlerde yaşamayan kişiler cevap yazmasın. Yaşadım gördüm diyecek bir kişi de bu ülkelerde örtüyle kılla tüyle insanların uğraştığını söylesin bende bir daha burda size cevap yazmayayım. Biz dışarıya çıkmıyoruz beyin göçü olur diye, bakıyorum içerde de beyin göçüğü var.
  • Sayin Cumhurbaskanim, hos geldiniz, seref verdiniz. Sizi sayin yonetim kurulu baskanimiz ve genel mudurumuz ile birlikte gormek cok guzel, insallah hem Sn Hamdi Topcu hem Sn Temel Kotil Beyler bu guzel hizmetlerine onumuzdeki secim doneminde meclis catisi altinda devam ederler. Saygilarimla, Mustafa Dursun Sarigulluogullarindan
  • Hepsi tek tip bıyık. Bademcikler. Neyse az kaldı o bıyıkların kesilmesine.
Türk Hava Yolları Genel Müdürlük binasını bugün öğle saatlerinde ziyaret eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e  THY Genel Müdürü Temel Kotil, üzerinde "Abdullah Gül yazan Barcelona ve Manchester United formaları hediye etti.

Öğle saatlerinde THY Genel Müdürlüğü'ne gelen Cumhurbaşkanı Gül, THY Genel Müdürü Temel Kotil ve THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'dan brifing aldı. Kotil, ziyaretinden dolayı Cumhurbaşkanı Gül'e üzerinde "Abdullah Gül yazan Barcelona ve Manchester United formaları hediye etti. Kotil, Manchester Unitedli futbolcuların imzaladığı bir top ve Boeing 777 uçağı maketini de Gül'e takdim etti.

THY ile gurur duyduğunu belirten Cumhurbaşkanı Gül, "THY'nin reklamları birkaç senedir sadece bizim kendi televizyonlarımızda değil, uluslararası büyük televizyonlarda, büyük dergilerde göğsümüzü kabartıyor gerçekten. Hepsi birbirinden güzel" dedi. Gül, uzun zamandır THY yönetim kurulu ile bir araya gelmeyi arzu ettiğini belirterek, "Büyüyen Türkiye'nin yükselen Türkiye'nin en güzel göstergelerinden en güzel simgelerinden biri de THY oldu. THY, Türkiye'nin içerde ve dışarıda simgesi haline geldi. Bütün büyük televizyonlarda dünyanın büyük magazinlerinde THY'nin tanıtımını gördükçe bütün Türkler hepimiz büyük bir gurur duyuyoruz. Türkiye'de uçakla seyahat edenlerin sayısının artması bu istatistikler hepimizin göğsünü gerçekten çok kabartıyor" diye konuştu. Türkiye'nin dış politikasında THY'nin çok ayrı bir yeri olduğuna dikkat çeken Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Havacılık zor bir meslek zor bir sektör, tamamen hatasız çalışılması gereken, maksimum dikkatin sağlanması gereken ve maksimum özen gösterilmesi gereken bir alan. Tamamen profesyonel bir alan. THY'nin bu başarısının daima yükselmesini arzu ediyoruz ve şunu da söyleyeyim. Bu kadar övgüden sonra Allah nazardan da korusun diyorum" açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Hava Yolları Genel Müdürlük binasındaki ziyaretinin ardından Turkish Do&Co adlı catering şirketinin İkram tesislerini ve THY Teknik Hangarı’na gezerek çalışanlarla sohbet etti. Türk Hava Yolları Teknik Hangarı'nda alkışlarla karşılanan Cumhurbaşkanı, yaptığı ziyaretlerin ardından, Atatürk Havalimanı’ndan ayrıldı.
THY TEKNİK ÇALIŞANLARI ALKIŞLARLA KARŞILADI

Yorumlar Tüm Yorumlar (59)

Misafir ~ 13 yıl önce
Kardeşim yazıda düzgün bir kelime mi var ? Bir oku allah aşkına. Ne yazdığı belli değil. Herhalde arapça... Hata yaptık özür dilerim yazın bari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
buyur burdan yak.. yazimda kangi kelime acaba arapca? cok yazik.. bu Türkiyenin haline .. yazik yazik .. arapca ve türkce bilmiyor , aklinca yorum yaziyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Badem Türkçesi bu. Arapçayla karışık :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Okuma yazma bilmiyorsan-- bu senin problemin .. EGITIM sart

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayın Cumhurbaşkanımız ziyaretimize gelmiş, daha hala çalıştığı şirketin büyüklüğünü anlamayan arkasında başka şeylere bakan at gözlüklü arkadaşlar var aramızda. 2002 yılındaki enflasyon oranıyla aldığınız parayla şuandaki enflasyon oranıyla aldığınız paraya bakın ilkönce. yediğiniz kaba ....mayın. beğenmiyorsan istifa edip çekip gideceksin kardeşim ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ya arkadaşlar şu aşağıdaki yazıyı anlayan var mı ? Bademler böyle mi yazar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Egitim sart.. ALAH sana yine akil versin.. kuduran kim belli oluyor.. sen en kisa yoldan Israil `e git .. orada rahat dersin-- senin gibi ecdanina zit inat kör olan bir sahistan ne beklernir.. Dinden haberin yok.. bari ögren .. bilmemek degill ögrenmemek ayip.. pES.. halen sana EGTIM fazlasindan Sart ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
4. resimdeki top sakallıyı görmeyen başörtüsüne takılan kişilersiniz. Bu ülke bıyığa sakala karışmasın artık. Sizin istediğiniz bu insanlara küpeyle sakalla bıyıkla uğraşsın. İlk cümlem sizi sevindirmiştir kesinlikle istediğiniz polemik malzemesini veriyorum çiğneyin durun. Bu ülke insanların dış görünüşüyle ne zaman uğraşmayı bırakırsa o zaman gerçek siyaset gerçek demokrasi ortaya çıkacaktır. Bu mesaja Avrupa da Amerika da veya bu yerlerden daha gelişmiş yerlerde yaşamayan kişiler cevap yazmasın. Yaşadım gördüm diyecek bir kişi de bu ülkelerde örtüyle kılla tüyle insanların uğraştığını söylesin bende bir daha burda size cevap yazmayayım. Biz dışarıya çıkmıyoruz beyin göçü olur diye, bakıyorum içerde de beyin göçüğü var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayin Cumhurbaskanim, hos geldiniz, seref verdiniz. Sizi sayin yonetim kurulu baskanimiz ve genel mudurumuz ile birlikte gormek cok guzel, insallah hem Sn Hamdi Topcu hem Sn Temel Kotil Beyler bu guzel hizmetlerine onumuzdeki secim doneminde meclis catisi altinda devam ederler. Saygilarimla, Mustafa Dursun Sarigulluogullarindan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hepsi tek tip bıyık. Bademcikler. Neyse az kaldı o bıyıkların kesilmesine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000