16 Haziran 2011, Perşembe 10:01:58

THY YALNIZ BIRAKMADI

Türk Hava Yolları Kabin Amiri Figen Eren bundan sonra Amsterdam Schiphol'deki THY ofisinin sorumlusu olarak görev yapacak...
  • Bu haberi okuduğumda sevinmiştim bir nebze de olsa..Lakin Figen hanım emine limin vetosuna takılmış. o yüzden bu haber ile ağustosta çıkan haberi okumamız gerek...Figen hanıma yapılan bu haksılığı kınıyoruz
  • sevindim
  • YAKISAN YAPILMIS SAGLIKLI GUNLER OLSUN
  • Tebrikler, THY yapmasi gerekeni yapmis. Umarim bu kazaya sebep olan gercekleri de kabullenip tedbir alir ve bir daha olmamasi icin calisma yapar. Kazadan sonra olusan kayiplarin tedavisi de onemli ama asil onemlisi kazayi onlemek.
  • yazıklar olsun ki alakasız bir haberde bile olay çıkarmayı başarıp kendi çapında tartışmaya girişen havacılara havacılık sektöründe bu kadar çirkefleşebilen bu kadar seviyesizleşen insanlar olduğunu bilmek içimi huzurla dolduruyor geleceğe umutla bakıyorum,teşekkürler...
  • Bu benim birbirinden kıymetli meslektaşlarımın özel şirketlerde en ufak bir saglık sorununda ne kadar zor durumda kaldıklarını hatırlamama sebep oldu.al sana THY de çalışmak için bir büyük neden daha.kimse vefadan bahsetmesin,önemli olan iyi de ve kötüde is vereninin yanında olması değil mıdır?
  • sevgili figen bu görevide başarıyla yürüteceğine olan inancım sonsuz
  • tebrikler . . . amir'e de başarılar . . . herrlangsam,,
  • Ben yorumu neremle okuduğum belli ama sen nerenle anlıyosun ben onu kestiremedim.. Adamın biri çıkmış dalga gecermiş gibi gülücük yapmış. Ortada cümle yok, mana yok sadece gülücük var ve her tarafa çekilmeye müsait bir gülücük ama sen onu anlayacak kapasitede birisi degilsin sanırım... bende sana buradan inadına birşey yapardım ama... ne senin seviyene inebilirim nede terbiyem buna müsade etmez.. anlayan anladı zaten..!
  • Ya arkadaş ne biçim yorum yapıyorsun,okuyucunun biri bu güzel ve deger dolu gelişme olan bi haberden dolayı mutlulugunu :)) olarak bildirmiş.Sen nerenle anlıyorsun anlamıyorum.Eb güzel yorum bence Tebrikler Mutluluk göstergesini üç tuşla paylaşan arkadaşım.Tebrikler THY Tebrikler Airport haber,Yeni görevinde başarılar Figen hanım .İNADINA :)))))))
Hollanda’nın Amsterdam kentindeki Schiphol Havalimanı’na 25 Şubat 2009 tarihinde inişe geçtiği sırada düşen ve 9 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasında sol bacağını kaybeden THY’nin kabin amiri Figen Eren, THY tarafından uçağın düştüğü Schiphol Havalimanı’nda görevlendirildi.

Figen Eren, bundan sonra THY uçağının düştüğü havalimanındaki THY ofisinin sorumlusu olarak görev yapacak. Hollanda hükümeti tarafından da vatandaşlık verilen Eren, kazanın ardından sol bacağı diz altından kesildikten sonra 9 ay boyunca Amsterdam’daki rehabilitasyon merkezinde tedavi görmüştü. Tedavisinin ardından protez bacak takılan ve psikolojik destek gören Eren, Türkiye’ye döndüğünde arkadaşları tarafından büyük bir sevinçle karşılanmıştı.
THY YALNIZ BIRAKMADI

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 13 yıl önce
Bu haberi okuduğumda sevinmiştim bir nebze de olsa..Lakin Figen hanım emine limin vetosuna takılmış. o yüzden bu haber ile ağustosta çıkan haberi okumamız gerek...Figen hanıma yapılan bu haksılığı kınıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sevindim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
YAKISAN YAPILMIS SAGLIKLI GUNLER OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Tebrikler, THY yapmasi gerekeni yapmis. Umarim bu kazaya sebep olan gercekleri de kabullenip tedbir alir ve bir daha olmamasi icin calisma yapar. Kazadan sonra olusan kayiplarin tedavisi de onemli ama asil onemlisi kazayi onlemek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yazıklar olsun ki alakasız bir haberde bile olay çıkarmayı başarıp kendi çapında tartışmaya girişen havacılara havacılık sektöründe bu kadar çirkefleşebilen bu kadar seviyesizleşen insanlar olduğunu bilmek içimi huzurla dolduruyor geleceğe umutla bakıyorum,teşekkürler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu benim birbirinden kıymetli meslektaşlarımın özel şirketlerde en ufak bir saglık sorununda ne kadar zor durumda kaldıklarını hatırlamama sebep oldu.al sana THY de çalışmak için bir büyük neden daha.kimse vefadan bahsetmesin,önemli olan iyi de ve kötüde is vereninin yanında olması değil mıdır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sevgili figen bu görevide başarıyla yürüteceğine olan inancım sonsuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
tebrikler . . . amir'e de başarılar . . . herrlangsam,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben yorumu neremle okuduğum belli ama sen nerenle anlıyosun ben onu kestiremedim.. Adamın biri çıkmış dalga gecermiş gibi gülücük yapmış. Ortada cümle yok, mana yok sadece gülücük var ve her tarafa çekilmeye müsait bir gülücük ama sen onu anlayacak kapasitede birisi degilsin sanırım... bende sana buradan inadına birşey yapardım ama... ne senin seviyene inebilirim nede terbiyem buna müsade etmez.. anlayan anladı zaten..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ya arkadaş ne biçim yorum yapıyorsun,okuyucunun biri bu güzel ve deger dolu gelişme olan bi haberden dolayı mutlulugunu :)) olarak bildirmiş.Sen nerenle anlıyorsun anlamıyorum.Eb güzel yorum bence Tebrikler Mutluluk göstergesini üç tuşla paylaşan arkadaşım.Tebrikler THY Tebrikler Airport haber,Yeni görevinde başarılar Figen hanım .İNADINA :)))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000